Tecrübeli Umreci Paketi- Ucuz Umre

Mekke & Medine

Yürüme Mesafeli Oteller

1.390 1.180 $

SALE

Tecrübeli Umreci Fırsat En Ucuz Umre Turu

1.180 USD Kişibaşı

Bu paketimiz daha önceki senelerde en az bir defa Hac yada Umre yapmış ve kutsal beldeler hakkında tecrübe sahibi olup; ailesi ve yakınları ile tekrarını isteyen Umreciler için tasarlanmış uygun maliyetli bir programdır. Bu paketimizde misafirlerimiz tur liderimizin nezaretinde giden gruba dahil olup gider, Mekke'de  4 yıldızlı Mahbes servisli(Efendimiz'in doğduğu evin yanıbaşı) otellerde, yine Medine ise Merkeziye-Kıble kısmında olan otellerde kahvaltı ve akşam yemeği hizmeti alırlar ancak tüm ibadetlerini gruptan ayrı bireysel olarak, kendileri yerine getirebilirler. Çevre gezileri, rehber hoca refakatinde Umre yapılması vesaire gibi hizmetleri içermemektedir. Önceki senelerden tecrübeli oldukları için kendi başlarına arzu ederlerse taksi tutarak diğer Umrelerini ve gezilerini gönüllerince rahatça yaparlar. Bizim paketimizde: Vize, Uçak bileti ve varış sonrası havalimanı/otel transferi, Mekke-Medine arası ulaşım ve tur bitiminde otel/havalimanı transferi ve 5 Litre zemzem teslim hizmeti alırlar.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

4 Yıldızlı Mahbes Bölgesi Servisli Oteller

Bu Umre turumuzda tercih edilen otelimiz maliyeti daha uygun sunabilmek adına Mekke’de Şişe bölgesi ile Mahbes arasındaki 4 yıldız standardındadır. Medine-i Munevvere’de ise Ravza-ı Mutahhara olarak bilinen Kadim Mescid ve Yeşil Kubbe’ye en yakın konum olan Kıble tarafında ve oldukça yakın otellerdir.

Peki Siz Umre Şirketi misiniz?

Biz Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne kayıtlı resmi bir seyahat acentesiyiz ancak Umre paketlerimizin saha operasyonunu Diyanet İşlerine kayıtlı ve İATA üyesi olan anlaştığımız kardeş acente ile birlikte düzenliyoruz. Grup hocasının belirlenmesi, otel seçimi, günlük ziyaret ve ibadet programları vesaire tarafımızca yapılıyor. Bu sayede sizlere daha uygun fiyatlı ama daha kaliteli bir servis verme imkanımız oluyor. Gerek ödemelerinizi, gerekse evrak teslimlerini anlaşmalı olduğumuz seyahat acentesine yapıyorsunuz. Bu noktada bizlerde gerekli takip ve bilgilendirme için sürekli olarak irtibat halinde oluyoruz. Resmi prosedür bu şekilde tamamlandıktan sonra ise Türkiye’den çıkış ve ziyaretleriniz esnasındaki tüm planlama bizim belirlediğimiz şekilde yapılıyor.

Fiyata Dahil Olan ve Olmayan Hizmetler

Umre Vizesi

Evet

Gidiş ve Dönüş Uçak Bileti

Evet

3 Yıldızlı Otellerde 2 Kişilik Oda Konaklama

Evet

Kahvaltı ve Akşam Yemekleri

Evet

Kişibaşı 5 Litre Zemzem Suyu

Evet

Yurtdışı Çıkış Harç Pulu (50 TL)

Hayır

En az 1 Yıl Geçerliliği olan Pasaport Çıkarılması

Hayır

Umre Tur Program Özeti

Tur Programımızda Ziyaret yerlerimiz aynı kalmak kaydıyla havayolu uçuş saatlerinin değişmesi sebebiyle +1 gün yada -1 gün değişiklik olabilmektedir. Son onay tarafınıza rezervasyon esnasında iletilecektir. Alt kısımdaki program temel olan ziyaretleri ve hizmetleri kapsamakta olup, bu kısıtlı zamanınızı dolu dolu geçirmeniz için sürpriz programlarda eklenebilmektedir.

1. Gün - Istanbul-Cidde Varış/ İlk Umremizi Yapıyoruz

Belirtilen saate Istanbul Yeni Havalimanı yada Sabiha Gökçen Havalimanın buluşma. Farklı şehirlerden gelip turumuza katılacak olan misafirlerimiz, iç hatlar terminaline varışları sonrasında belirtilen saatte dış hatlar terminalinde belirtilen noktaya geleceklerdir. Pasaportlarımızı teslim alıp, ihramlarımızı giyiyoruz. Sonrasında bagajlarımızı teslim edip hep birlikte gümrük kapısından geçişimizi yapıyoruz. Sonrasında yaklaşık 4 saatlik bir uçuş sonrasında Cidde havalimanına varış. Gümrük işlemleri sonrasında valizlerimizi alıp dış kısımda bizi bekleyen otobüsümüz ile 1 saat kadar sürecek Mekke yolculuğumuz Telbiye ve Tekbirler ile bitip gidiyor. Otelimize varıp odalarımıza yerleşiyoruz. Sonrasında Umrenizi yapmanız için serbest zaman. Geceleme otelimizde.

2. Gün - Tüm Gün Kâbe / Nafile Tavaf

Tüm Gün Serbest Zaman

3. Gün -Mekke Serbest Zaman

Mekke-Harem Serbest Zaman

4. Gün Mekke Serbest Zaman

5. Gün Mekke Serbest Zaman

6. Gün Mekke- Serbest Zaman

7. Gün Mekke Serbest Zaman

8,9,10. Gün Mekke ve Kâbe'de Nafile İbadetler

Serbest Zaman

11. Gün Mekke'den Peygamber Şehri Medine'ye Hicret Günümüz

Sabah namazı sonrasında Kâbe'ye veda edip, otelimizde alacağımız kahvaltı sonrasında Nebiler Sultanı Hazreti Peygamber'in şehri olan Medine hicret edeceğiz. Yolumuz üzerinde Peygamber Efendimizin Hanımlarından olan Meymune Annemizin kabrini ziyaret edeceğiz. Onun hatırını alıp yolumuza devam edeceğiz. Akşama doğru Medine'ye varıp otelimize yerleşip, gusül abdestlerimizi alıyoruz, en güzel elbiselerimizi giyip, en güzel kokularımızı sürünüp edeple ve mahcup bir şekilde Sultan ul Enbiya olan Efendimiz Aleyhisselamın huzuruna çıkıyoruz.

12. Gün Medine Serbest Zaman

13. Gün Medine Serbest Zaman

14. Gün Medine Serbest Zaman

15. Gün Kutsal Topraklara Veda Günü

Bu günümüzün son gün olması sebebiyle misafirlerimiz ile önceki gecemizi olabildiğince Mescid-i Nebevi'de geçirmeye gayret ediyoruz. Belirtilen saatte valizlerimizi otel girişine indirip, son defa hep birlikte bir selamlama yapıp otobüsümüz ile Medine'de son bir dolaşıp havalimanına geçiyoruz. Kişi başı 5 litre hakkımız olan Zemzemlerimizi teslim alıp valizlerimizi teslim ediyoruz. Bizi Türkiye'ye getirecek olan uçağımıza geçiyoruz. Varış sonrasında tüm misafirlerimiz ile helalleşip vedalaşıyoruz. Rabbimizin tekrarını tez zamanda nasip etmesi için birbirimize dualarımızı da eksik etmiyoruz.

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Biz Size Ulaşalım

+90 532 205 91 35 ister arayın isterseniz Whatsapp dan yazabilirsiniz


Aşağıdaki Soruya Cevap Veriniz.

5 + 9 =


En İyi Fiyatlar

İlk etapta çok bilinen bir firma olmadığınızdan biraz güven sıkıntısı yaşadım ancak sizlerle gidip gelmek hakikaten çok istifadeli oldu. Gerek Umre esnasında, gerekse diğer ziyaretler esnasında küçük bir grup şeklinde hareket etmek oldukça zaman kazandırdı. Her şey için teşekkür ederiz. En yakın zamanda tekrar gitmek niyetiyle. Rabbime emanet olun

Akif B

Teşekkürler

Diğer Umre Turlarımız