Umre Tur İletişim

İletişim

Umre Tur

**Mir Turizm Otelcilik Ltd. Şti kuruluşu olup Türsab Belge No:3237 

Fatih Ofis: Feyzullah Efendi Cd. Fatih / Istanbul

Sultanahmet Ofis: Alemdar Cad. No:2/B Istanbul

Telefon / Whatsapp Destek:+90 532 205 91 35

ucuz umre paketi

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Biz Size Ulaşalım

+90 532 205 91 35 ister arayın isterseniz Whatsapp dan yazabilirsiniz


Aşağıdaki Soruya Cevap Veriniz.

5 + 8 =


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gruplarımız Maksimum 35 Kişi

Gruplarımız maksimum 35 kişiden oluşur. Başka acenteler ile gidince bu sayı 180-200 kişiye kadar çıkabilmektedir. Bu da doğal olarak birebir ilgi ve alakayı sınırlı kılmaktadır. Tasarladığımız butik Umre Turları ile bu sayıyı maksimum 35 kişide sınırlı tutup kısıtlı zaman içerisinde ibadetlerimizi en güzel şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Birçoğumuzun ilk defa gittiği bu yerlerde aklımızda sayısız sorular oluyor. Onları sabırla cevaplayacak birisi her zaman yanıbaşınızda. Bunun dışında örneğin Mekke’de yada Medine’de yapılan çevre ziyaretlerinde kimi zaman gidilen mekanlarda 2 rekat namaz kılıp dua edilmesi için vakit verilemiyor. Bunun sebebi grup hocası milleti bir dağıtırsak bir daha bir saatte zor toplarız korkusudur. Biz her yerin hakkını doya doya veriyoruz elhamdulillah!

4 Yıldızlı Özel Servisli yada 3 Yıldızlı Kâbe'nin Yanında

Umre turlarımızda tercih edilen otellerimiz iki sınıfa ayrılıyor. Medine-i Munevvere’de Yeşil Kubbe’ye en yakın konum olan Kıble tarafında ve oldukça yakın otelleri, Mekke’de ise alt kısımda detayları verilen iki farklı bölgeyi tercih ediyoruz. 

1.Kısım-Kâbe’ye Yakın Oteller-Yürüme Mesafesi

Bu kısma giren otelimiz 3 yıldızlı olup, hemen Kâbe’nin yanıbaşındadır. Otelinizden ayağınızı dışarıya atınca 1 dk içerisinde Harem-i Şerifin Kâbe’ye en yakın olan avlusunda olursunuz ve 100 metre sonra Kâbe’yi görürsünüz. Bizim otellerimiz Kâbe’ye yürüme mesafesi denilipte en iyi ihtimalle 300-500 metre yürümeniz gereken oteller değildir.

2. Kısım- Aziziye-Şişe Bölgesi 4. Yıldızlı ve Özel Servisli Oteller

Bu kısım otellerimizi Türk şirketlerinin ağırlıklı olarak tercih ettiği bölge olan ama 4 yıldız standartında ve daha yakın zamanda yapılmış olan otellerde ve sadece 2 kişilik odalarda konaklamalı olarak sunuyoruz. Uygun fiyat olması için oda konaklamalarını gerek yakın olan otelimizde gerekse bu otellerde 3 yada 4 kişilik tercih etmiyoruz (Şayet çocuklu aileler bu şekilde talepte bulunmazlar ise tabii).

Buradaki otellerin tek dezavantajı Mescid-i Harâm’a yani Kâbe’ye 4-5 km uzaklıkta olmaları ve Kâbe’ye ulaşım için servis otobüslerinin kullanılmasıdır. Ancak bu otobüslerde Umrecileri Cin Mescidi’ne yakın bir terminal olan Gazze terminalinde bırakıp yine aynı noktadan alabiliyor. Buradan Kâbe’ye yürüme mesafesi yaklaşık olarak 700-800 metre civarında olduğundan Umreciler bir hayli zorluk yaşamaktadır. Kabe’ye gidene namaz sonrası otele dönmek; otele gidene Kabe’ye gitmek doğal olarak çile gelmektedir. Farklı noktalardaki otellerin servisleri ise Efendimiz’in Aleyhisselam’ın doğduğu arka kısmında bulunan Mahbes terminaline götürmektedir. Mahbes terminali Gazze terminaline oranla Harem’e yakın olsa yine de Kâbe’ye ulaşmak için otobüsten indikten sonra yaklaşık 300 metre gibi bir mesafeyi yürümek durumunda kalıyorsunuz. Biz bunu da tercih etmeyip, daha fazla masraf ederek özel servis ile sizi Kâbe’ye ulaşabileceğiniz en yakın noktaya kadar servis ile götürmeyi tercih ediyoruz.

Bizim grubumuza has olarak servis yapan minibüslerimiz ise Umrecilerimizi saat kulesi (Zemzem Kulesi) tarafında bırakıyor ve oradan 100-150 metre yürüdükten sonra Kabe’ye kavuşuyorsunuz. Bu sayede tıpkı 5 yıldızlı otellerde kalan misafirler gibi hatta bazı 5 yıldızlı oteller Haremin ana girişinden bir hayli mesafeli olmalarından dolayı onlardan da avantajlı bir durumda oluyorsunuz. Her ne kadar uygun fiyatlı ekonomik Umre paketi sunmaya çalışsak da derdimiz çile çektirmek değil keyifle ibadet ettirmektir.

Katılım için Üst Yaş Sınırı 55

Umre turlarımızda hareket kabiliyetimizi en azami sınıra çıkarabilmek ve gerektiğinde daha hızlı hareket edebilmek adına bu şekilde gruplar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Yaşı büyük olanların ellerinden öperiz. Bizi mazur görsünler

Rehber Dinleme Kulaklık Sistemi

Grup Turlarının olmazsa olması rehber dinleme kulaklık sistemi kullanıyoruz. Bu sayede hem grup hocamız yüksek sesle konuşup etrafımızdaki diğer grupları yada umrecileri rahatsız etmeden anlatım ve okuma yapıyor; hem de örneğin Kâbe’yi tavaf esnasında en geride olanlar bile yanıbaşındaymış gibi net şekilde hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan dinleyebiliyor.

Özel Mekanlar & Özel Zamanlar

Yıllarca Türkiye turizm sektöründe hizmet verdik hala da veriyoruz. Son yıllarda değişik birçok firma ile Umre’ye gittik ki yapılanları ve yapılmayanları iyice analiz ettik. Kimisinde keyif ettik kimisinde çile çektik. Sonra dedik ki bu kutlu yolculuğu turizm sektöründen hele hele inanç turizminden bir haber insanların elinden kurtarma zamanı gelmiş de geçiyor bile. Bu hizmet maddi getirisinin yanında manevi olarak da götürüsü olabilecek, hakkı verilemeyince ahiretinizi berbat edebilecek bir hizmet. Azami gayret ve fedakarlık gerektiren bir alan ki bu da girip girmeme hususunda bizi gerek fikren gerekse kalben bir hayli yordu. Sonuçta bu işte hizmet verdiğiniz insanları Peygamber Aleyhisselam’a ve Allah Teala’ya misafir olarak götürüyorsunuz. İşte bu ciddiyet ve hassasiyet bizim yapı taşımız… Biz ne yaptığımızın farkındayız, şayet sizde nereye gitmek istediğinizin farkındaysanız  doğru yere geldiniz inşallah!

Peki Siz Umre Şirketi misiniz?

Biz Türkiye Seyahat Acentaları’na kayıtlı resmi bir seyahat acentesiyiz ancak Umre paketlerimizin operasyonunu Diyanet İşlerine kayıtlı ve İATA üyesi olan gerek otel kalitesinden gerekse hizmetlerinden emin olup anlaştığımız kardeş acente ile birlikte düzenliyoruz. Bu sayede sizlere daha uygun fiyatlı ama daha kaliteli bir servis verme imkanımız oluyor. Gerek ödemelerinizi, gerekse evrak teslimlerini anlaşmalı olduğumuz seyahat acentesine yapıyorsunuz. Bu noktada bizlerde gerekli takip ve bilgilendirme için sürekli olarak irtibat halinde oluyoruz.