Whatsapp Destek

+90 532 205 9135

Lokasyon

Fatih, İstanbul

Çalışma Saatleri

09.00 - 18.00

Balayı Umre Fiyatları 2024

Ana Sayfa

Umre Ziyareti niyetiniz mi var?

Uzman ekibimi ile iletişime geçip destek alın

Sosyal Medya

Checking...

Ouch! There was a server error.
Retry »

Sending message...

Biz Sizi Arayalım

Alt kısımdaki bilgileri doldurun ve ekibimiz sizi arasın

Sorunun cevabını yazınız

1 + 7 =

Umre Fiyatları 2024

7 Günlük yada 10 Günlük Balayı Umre Fiyatları

Balayı Umresi

Bu program Suudi Arabistanın deniz kıyısı sayfiye otellerinde 3 gün balayı sonrasında Medine ve Mekke şeklinde devam edecektir….

Balayını Umre ile birlikte yapmak istiyoruz dediğinizde etrafınızda eş-dost akraba nasıl yani, ne alâka diyor olabilir. Şayet yıllarını bizim gibi turizm camiasında geçirmiş bir seyahat acentesi ile giderseniz bunu hem tatil hem de ziyaret şeklinde yapabilirsiniz. Nasıl mı? Şöyle ki; Balayı Umre paketimiz İstanbul’dan hareketle Kızıl Deniz kıyısında bulunan Yanbu el Bahr şehrine varışla başlıyor. Havalimanında sizi karşılayıp, muhteşem  Kızıl deniz manzaralı otelimize transfer yapıyoruz. Burada geçireceğiniz 3 gün müddetince hem deniz kıyısında olma keyfi yaşayacak, hem safari yapabilecek hem de arzu ederseniz Scuba Diving- Dalış yapabileceksiniz. Sonrasında ise özel araç ile Medine’ye geçmeden önce yol üzerinde Bedir Savaşının yapıldığı yeri ziyaret edip, 2 saat sonra Medine-i Münevvereye varıp otelinize yerleşeceksiniz. Burada da 3 gece konaklayıp, sonrasında İhramlarımızı giyip Mekke’ye intikal edeceğiz. Bu sayede yaklaşık bir hafta hem dinlenmiş hem de Arabistan’a uyum sağlamış olacaksınız. Sonrasında ise sizi yoğun bir hafta daha bekliyor. Gönlünüzce bol bol ibadet edip, Umrenizi de gönül rahatlığı ile yapabileceksiniz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Gruplarımız Maksimum 35 Kişi

Gruplarımız maksimum 35 kişiden oluşur. Başka acenteler ile gidince bu sayı 70-80 kişiden tutunda 200 kişiye kadar çıkabilmektedir. Bu da doğal olarak birebir ilgi ve alakayı sınırlı kılmaktadır. Tasarladığımız butik Umre Turları ile bu sayıyı maksimum 35 kişide sınırlı tutup kısıtlı zaman içerisinde ibadetlerimizi en güzel şekilde yapmaya özen gösteriyoruz. Birçoğumuzun ilk defa gittiği bu yerlerde aklımızda sayısız sorular oluyor. Onları sabırla cevaplayacak birisi her zaman yanıbaşınızda. Bunun dışında örneğin Mekke’de yada Medine’de yapılan çevre ziyaretlerinde kimi zaman gidilen mekanlarda 2 rekat namaz kılıp dua edilmesi için vakit verilemiyor. Bunun sebebi grup hocası milleti bir dağıtırsak bir daha bir saatte zor toplarız korkusudur. Biz her yerin hakkını doya doya veriyoruz elhamdulillah!

3 Yıldızlı Yürüme Mesafeli Oteller ve 2 Kişilik Odalar

Umre turlarımızda tercih edilen otellerimiz iki sınıfa ayrılıyor. Medine-i Munevvere’de Yeşil Kubbe’ye en yakın konum olan Kıble tarafında ve oldukça yakın otelleri, Mekke’de ise Kâbe’ye Yakın Oteller-Yürüme Mesafesi

Bu kısma giren otelimiz 3 yıldızlı olup, hemen Kâbe’nin yanıbaşındadır. Otelinizden ayağınızı dışarıya atınca 1 dk içerisinde Harem-i Şerifin Kâbe’ye en yakın olan avlusunda olursunuz ve 100 metre sonra Kâbe’yi görürsünüz. Bizim otellerimiz Kâbe’ye yürüme mesafesi denilipte en iyi ihtimalle 300-500 metre yürümeniz gereken oteller değildir ve sadece 2 kişilik odalarda konaklamalı olarak sunuyoruz. Uygun fiyat olması için oda konaklamalarını gerek yakın olan otelimizde gerekse bu otellerde 3 yada 4 kişilik tercih etmiyoruz (Şayet çocuklu aileler bu şekilde talepte bulunmazlar ise tabii).

Bizim otelimizin diğer otellerden farkı nedir?

Birçok Umre Şirketi’nin ve Diyanet İşlerinin paketlerinde tercih edilen oteller Mescid-i Harâm’a yani Kâbe’ye 4-5 km uzaklıkta olmaları ve Kâbe’ye ulaşım için servis otobüslerinin kullanılmasıdır. Ancak bu otobüslerde Umrecileri Cin Mescidi’ne yakın bir terminal olan Gazze terminalinde bırakıp yine aynı noktadan alabiliyor. Buradan Kâbe’ye yürüme mesafesi yaklaşık olarak 700-800 metre civarında olduğundan Umreciler bir hayli zorluk yaşamaktadır. Kabe’ye gidene namaz sonrası otele dönmek; otele gidene Kabe’ye gitmek doğal olarak çile gelmektedir. Farklı noktalardaki otellerin servisleri ise Efendimiz’in Aleyhisselam’ın doğduğu arka kısmında bulunan Mahbes terminaline götürmektedir. Mahbes terminali Gazze terminaline oranla Harem’e yakın olsa yine de Kâbe’ye ulaşmak için otobüsten indikten sonra yaklaşık 300 metre gibi bir mesafeyi yürümek durumunda kalıyorsunuz. Biz bunu da tercih etmeyip, daha fazla masraf ederek özel servis ile sizi Kâbe’ye ulaşabileceğiniz en yakın noktaya kadar servis ile götürmeyi tercih ediyoruz.

Katılım için Üst Yaş Sınırı 65

Umre turlarımızda hareket kabiliyetimizi en azami sınıra çıkarabilmek ve gerektiğinde daha hızlı hareket edebilmek adına bu şekilde gruplar oluşturmaya özen gösteriyoruz. Yaşı büyük olanların ellerinden öperiz. Bizi mazur görsünler

Rehber Dinleme Kulaklık Sistemi

Grup Turlarının olmazsa olması kulaklık sistemi kullanıyoruz. Bu sayede hem grup hocamız yüksek sesle konuşup etrafımızdaki diğer grupları yada umrecileri rahatsız etmeden anlatım ve okuma yapıyor; hem de en geride olanlar bile yanıbaşındaymış gibi net şekilde hiçbir ayrıntıyı kaçırmadan dinleyebiliyor.

Özel Mekanlar & Özel Zamanlar

Yıllarca Türkiye turizm sektöründe hizmet verdik hala da veriyoruz. Son yıllarda değişik birçok firma ile Umre’ye gittik ki yapılanları ve yapılmayanları iyice analiz ettik. Kimisinde keyif ettik kimisinde çile çektik. Sonra dedik ki bu kutlu yolculuğu turizm sektöründen hele hele inanç turizminden bir haber insanların elinden kurtarma zamanı gelmiş de geçiyor bile. Bu hizmet maddi getirisinin yanında manevi olarak da götürüsü olabilecek, hakkı verilemeyince ahiretinizi berbat edebilecek bir hizmet. Azami gayret ve fedakarlık gerektiren bir alan ki bu da girip girmeme hususunda bizi gerek fikren gerekse kalben bir hayli yordu. Sonuçta bu işte hizmet verdiğiniz insanları Peygamber Aleyhisselam’a ve Allah Teala’ya misafir olarak götürüyorsunuz. İşte bu ciddiyet ve hassasiyet bizim yapı taşımız… Biz ne yaptığımızın farkındayız, şayet sizde nereye gitmek istediğinizin farkındaysanız  doğru yere geldiniz inşallah!

Biz Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği’ne kayıtlı resmi bir seyahat acentesiyiz ancak Umre paketlerimizin saha operasyonunu Diyanet İşlerine kayıtlı ve İATA üyesi olan anlaştığımız kardeş acente ile birlikte düzenliyoruz. Grup hocasının belirlenmesi, otel seçimi, günlük ziyaret ve ibadet programları vesaire tarafımızca yapılıyor. Bu sayede sizlere daha uygun fiyatlı ama daha kaliteli bir servis verme imkanımız oluyor. Gerek ödemelerinizi, gerekse evrak teslimlerini anlaşmalı olduğumuz seyahat acentesine yapıyorsunuz. Bu noktada bizlerde gerekli takip ve bilgilendirme için sürekli olarak irtibat halinde oluyoruz. Resmi prosedür bu şekilde tamamlandıktan sonra ise Türkiye’den çıkış ve ziyaretleriniz esnasındaki tüm planlama bizim belirlediğimiz şekilde yapılıyor.